قالب وردپرس درنا توس
خانه / درباره ی ما

درباره ی ما

تیم بی (B team) با هدف تکمیل منابع آموزشی برای دانشجویان و مهندسان در شهریور ماه سال 1394 سایت بی جزوه را تاسیس کرد. تیم بی جزوه از دانشجویان دانشگاه های برتر تهران و شهرستان ها تشکیل شده که تمامی تلاششان برای بهبود و تکمیل منابع آموزشی موجود می باشد. در ادامه به معرفی بخش های سایت میپردازیم.

  • از بخش های منحصر به فرد سایت بی جزوه قسمت درخواست جزوه میباشد. به این معنی که چنان چه شما در جستجوی کتاب یا جزوه ای هستید و موفق به پیدا شدن آن نشدید، آن را با ما در میان میگذارید و ما در اسرع وقت در صورت وجود آن را در سایت میگذاریم. بنابراین بهتر است برای آگاهی از منابع جدید سایت را روزانه یا هفتگی بررسی نمایید.
  • چنان چه در باز کردن یا اجرای فایل های دانلود شده مشکل داشتید میتوانید در قسمت نرم افزار های مورد نیاز، متناسب با سیستم عامل خود مشکل خود را حل کنید.
  • رسالت ما جمع آوری منابع آموزشی (اسلاید های اساتید،جزوه و کتاب و …) و در اختیار گذاشتن آن برای علاقه مندان است. چنانچه شما هم منابع آموزشی جدیدی دارید که میتوانید از طریق آن به سایر علاقه مندان کمک کنید میتوانید توسط راه های ذکر شده در قسمت ارسال جزوه آن را برای ما ارسال کنید تا با اشتراک گذاری در سایت، کمکی به بقیه علاقه مندان کرده باشید.
  • چنانچه پیشنهاد یا انتقادی در بخش های مختلف نظیر ظاهر سایت، نوع مطالب و … دارید، تیم بی جزوه تمام قد حاضر به شنیدن و اعمال آن ها است. شما میتوانید از بخش تماس با ما آن ها را مطرح کنید.

 

با تشکر از حضورتان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *